Rozwój - Mokate

Rozwój

Wiemy, że kiedy nasz pracownik się rozwija, razem z nim rozwija się całe Mokate. Dlatego tak ważny jest dla nas nieustanny rozwój wszystkich pracowników – niezależnie od obejmowanego stanowiska i wymiaru etatu. Dlatego oferujemy naszym zespołom:

Różne stanowiska

Jeśli zechcesz zmienić kierunek swojego rozwoju – w Mokate pomożemy Ci w tym! Jeśli tylko jest taka możliwość, bez problemu możesz zmienić dział czy lokalizację swojej pracy. Stawiamy też na wewnętrzne rekrutacje.

Różnorodne projekty

Krajowe i międzynarodowe projekty to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają głowy pełne pomysłów. A takich w Mokate jest wielu. Udział w projektach daje możliwość wdrażania nowych rozwiązań oraz opracowywania usprawnień.

Kaizen – wygraj pomysłem

Każdego roku nasi pracownicy zgłaszają wiele innowacyjnych projektów, które poprawiają jakość i efektywność pracy Mokate. Najlepsi otrzymują na koniec roku bardzo atrakcyjne nagrody. Inne koncepcje też doceniamy – co kwartał przyznajemy mniejsze wyróżnienia dla najciekawszych projektów.

Szkolenia

Pracownicy Mokate stale podnosząc swoje kompetencje biorą udział w szkoleniach stacjonarnych organizowanych zarówno w firmie, jak i poza nią. Dzięki temu poszerzają swoje kompetencje i wzmacniają już nabyte umiejętności.

 

Biznes odpowiedzialny społecznie

Grupa Mokate od lat obecna jest w życiu zarówno lokalnej społeczności, jak i mieszkańców innych regionów Polski.

Czytaj więcej

Napisz do nas