Najczęstsze pytania - Mokate

Najczęstsze pytania

Cenimy sobie doświadczenie osób aplikujących do pracy w Mokate. Ale… prowadzimy również rekrutacje na stanowiska, na których wszystkiego Cię nauczymy. Śledźcie nasze rekrutacje i znajdźcie coś dla siebie. A jeśli obecnie nie prowadzimy odpowiedniego dla Ciebie procesu rekrutacji – zgłoś się do nas wysyłając aplikację na kariera@mokate.com.pl i opisz nam krótko, czym chciałbyś się zajmować.

Długość trwania procesu rekrutacyjnego zależy od wielu czynników i jest różna dla działów i poszczególnych stanowisk. Przede wszystkim czas ten zależy od liczby kandydatów, którzy wyślą swoją aplikację. Chcemy bowiem dokonać jak najlepszego wyboru i zatrudnić najlepszego kandydata.

Rozmowa może różnić się w zależności od działu i stanowiska. Zwykle, po weryfikacji nadesłanych CV, przeprowadzamy z kandydatami krótką rozmowę telefoniczną, po której zapraszamy na spotkanie – z działem HR lub przyszłym przełożonym. Podczas spotkania będziemy chcieli Cię lepiej poznać oraz porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach.

To, jak się zaprezentujesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Nie chcemy ograniczać naszych kandydatów, więc to, czy zaaplikują do nas za pomocą tradycyjnego CV czy też innowacyjnego materiału video nie ma znaczenia. Jesteśmy bowiem otwarci na wszelkie formy aplikowania.

W Grupie Mokate zatrudniamy jedynie osoby, które ukończyły 18 lat.

Oczywiście, że tak. Mokate to międzynarodowa firma – jesteśmy obecnie na 73 rynkach całego świata, prowadzimy wiele projektów o zasięgu światowym. A naszym największym kapitałem są ludzie. Jeśli więc spełniasz wymagania zawarte w ogłoszeniu – nie zwlekaj, aplikuj.

Żeby podjąć pracę w Mokate musisz mieć ukończone 18 lat. Jeśli studiujesz i chciałbyś do nas dołączyć to… jest to doskonały pomysł! Studenci z powodzeniem bowiem mogą łączyć pracę w Mokate z zajęciami na uczelni. Szanujemy i cenimy bowiem to, że już podczas studiów chcesz rozwijać się zawodowo.

 

Biznes odpowiedzialny społecznie

Grupa Mokate od lat obecna jest w życiu zarówno lokalnej społeczności, jak i mieszkańców innych regionów Polski.

Czytaj więcej

Napisz do nas