CSR - Mokate

Nasz biznes jest odpowiedzialny społecznie

Grupa Mokate od lat obecna jest w życiu zarówno lokalnej społeczności, jak i mieszkańców innych regionów Polski.

Aktywnie wspieramy działania i inicjatywy na rzecz dzieci i młodzieży w zakresie działalności charytatywnej, rozwoju kultury, edukacji oraz sportu. Pomagamy także ubogim. Dożywiamy potrzebujących. W 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę ze Śląskim Bankiem Żywności. Dzięki temu dożywiamy ok. 50 000 potrzebujących mieszkających na Śląsku.

Aktywnie wspieramy środowisko akademickie poprzez współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach, Politechniką Śląską i Uniwersytetem Śląskim. Organizujemy programy stażowe i praktyki. Najlepsi absolwenci – zostają zatrudnieni w Grupie Mokate.

Mokate regularnie współorganizuje turnieje i mistrzostwa szachowe w myśl hasła „Mokate pobudza myślenie”. Nasza firma jest też partnerem Polskiego Związku Szachowego. Powołaliśmy również Akademię Szachową Mokate i wspiera projekt Polskiego Związku Szachowego „Edukacja przez Szachy w Szkole”.

Dbamy także o środowisko naturalne. Jednak oprócz opracowania dobrej polityki wewnętrznej w zakresie ochrony środowiska, staramy się doprowadzić do głębszego włączenia zasad zrównoważonego rozwoju do kluczowych procedur organizacyjnych, takich jak: obsługa klientów, rozwój nowych produktów oraz polityka inwestycyjna.

 

Pracuj z nami!

Mokate to idealne miejsce dla ludzi ambitnych, pełnych entuzjazmu i szukających inspiracji w rozwoju zawodowym, dla których zdobywanie profesjonalnych doświadczeń stanowi dużą motywację do pracy i satysfakcję osobistą.

Czytaj więcej

Napisz do nas