Plebiscyt BrandMe CEO magazynu „Forbes” - Mokate

Plebiscyt BrandMe CEO magazynu „Forbes”

BrandMe CEO to plebiscyt popularnego magazynu „Forbes”, który wyróżnia wyjątkowych i autentycznych liderów świata biznesu w Polsce. W tym roku kapituła tym zaszczytnym tytułem nagrodziła Prezesa Grupy Mokate dr Adama Mokrysza. Doceniła jego charyzmę i niezwykłe osiągnięcia w dynamicznym rozwoju firmy i jej ekspansji na międzynarodowych rynkach. Dr Mokrysz od osiemnastu lat specjalizuje się w projektach eksportowych, konsekwentnie i śmiało budując je w oparciu o wartości rodzinne i zaufanie do współpracowników.

Wręczenie statuetek miało miejsce w restauracji Belvedere w warszawskich Łazienkach Królewskich. Konferencję podsumowującą tegoroczną edycję plebiscytu BrandMe CEO otworzyli Paweł Zielewski, redaktor naczelny magazynu „Forbes” i Beata Mońka, business partner BPS, RASP. Laureat nagrody dr Adam Mokrysz wziął w niej udział wspólnie z małżonką dr Katarzyną Mokrysz.

 

Pracuj z nami!

Mokate to idealne miejsce dla ludzi ambitnych, pełnych entuzjazmu i szukających inspiracji w rozwoju zawodowym, dla których zdobywanie profesjonalnych doświadczeń stanowi dużą motywację do pracy i satysfakcję osobistą.

Czytaj więcej
 

Biznes odpowiedzialny społecznie

Grupa Mokate od lat obecna jest w życiu zarówno lokalnej społeczności, jak i mieszkańców innych regionów Polski.

Czytaj więcej

Napisz do nas