Grupa Mokate po raz kolejny nagrodzona!   - Mokate

Grupa Mokate po raz kolejny nagrodzona!  

Podczas tegorocznej Gali plebiscytu BrandMe CEO w Warszawie nagrodzeni zostali przedstawiciele i liderzy polskiego biznesu. Wybrano liderów wyróżniających się odwagą, autentycznością oraz ponadprzeciętnymi dokonaniami. W kategorii firm rodzinnych uznanie znalazła Grupa Firm Mokate.

Laureatem prestiżowej nagrody Brand Family zostali Prezes Grupy Mokate – dr Adam Mokrysz wraz z małżonką dr Katarzyną Mokrysz.  Gala wręczenia nagród odbyła się w malowniczej restauracji Belvedere w warszawskich Łazienkach Królewskich. Podczas uroczystości Państwo Mokrysz odebrali zaszczytną statuetkę, co stanowiło wyjątkowy moment nie tylko dla nich, ale także dla całej grupy Mokate.

Od 20 lat dr Adam Mokrysz oraz dr Katarzyna Mokrysz, nieustannie pracują nad międzynarodowym rozwojem  grupy, a także nad doskonaleniem jej operacyjnej efektywności. Swoją strategię opierają na budowaniu wartości przedsiębiorstwa, dywersyfikacji produktowej i rynkowej, a także na solidnych wartościach rodzinnych oraz zaufaniu do współpracowników. Dzięki temu udaje im się dynamicznie rozwijać nie tylko biznes, ale również działać na rzecz lokalnych społeczności, głównie w dziedzinie wspierania szachów w Polsce.

Dr Adam Mokrysz podkreślił: „To wspaniałe wyróżnienie! Pracujemy z pasją. Poszliśmy z żoną za głosem serca, nie mieliśmy gotowej recepty na wszystko. Pracowaliśmy niejednokrotnie bardzo ciężko. Droga do międzynarodowego biznesu wymagała od mojej rodziny wielu poświęceń na przestrzeni ostatnich lat.”

„Ważne jest to, że znaleźliśmy zaufanie do siebie i wspaniałych ludzi, których spotkaliśmy po drodze. Razem szukaliśmy właściwej drogi i dobrych rozwiązań. Na koniec dnia najważniejsze jest to z kim budujemy! Jesteśmy pasjonatami tego, co tworzymy. Napędza nas to i umacnia naszą rodzinę. Dzięki niej jesteśmy silniejsi.” dr Katarzyna Mokrysz. Uzyskane wyróżnienie to kolejny kamień milowy w historii Grupy Mokate, która zdobywa serca klientów na całym świecie.

 

Pracuj z nami!

Mokate to idealne miejsce dla ludzi ambitnych, pełnych entuzjazmu i szukających inspiracji w rozwoju zawodowym, dla których zdobywanie profesjonalnych doświadczeń stanowi dużą motywację do pracy i satysfakcję osobistą.

Czytaj więcej
 

Biznes odpowiedzialny społecznie

Grupa Mokate od lat obecna jest w życiu zarówno lokalnej społeczności, jak i mieszkańców innych regionów Polski.

Czytaj więcej

Napisz do nas